Klaun

Klaun na imprezy, urodziny, komunię, chrzciny, wesle i inne przyjęcia oklicznościowe. 

Dla dzieci jest to bardzo ciekawa i miła atrakcja na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Z dobrym klaunem, takim np. jak klaun Apsik z Poznania dzieci mają zawsze wspaniałą zabawę. Klaun Apsik potrafi czasem rozbawić dzieci i dorosłych aż do łez :) Jeśli akurat jest zajęty, można u nas w ArtEventy zamówić animatorów także przebranych za wesołych klaunów, którzy również przeprowadzą szereg niesamowicie interesujących wesołych animacji dla dzieci.
 
 
                                                   klaun program artystyczny

https://arteventy.pl

Kiedy zapraszamy klauna na urodziny dla dzieci ważne jest by była to osoba, o której jesteśmy przeświadczeni, że jest to ktoś kto da sobie radę z tą grupą biegających wszędzie dzieci :) Tutaj wiadomo, że oferta klauna Apsik firmy ArtEventy jest sprawdzona o czym oczywiście świadczy mnóstwo wpisów i pozytywnych opinii w Interencie. Co będzie na urodzinach z klaunem?
  • dużo wesołych zabaw i konkursów,
  • pokaz baniek mydlanych XXL,
  • wata cukrowa 
  • zaawansowane skręcanie balonowych zwierzatek, kwiatków itp,
  • klaunowe wygłupy i zabawianie gości małych i dużych
  • dmuchany zamek/zjeżdżalnia
  • akumulatorowe autka
Ile kosztują urodziny z klaunem? 
Cena mieście się w granicach od 500 do 800 zł. Wynajem dużych dmuchancyh zamków wiąże się w wyższynm kosztem. Dużo też zależy od terminu imprezy. Zachęcamy do kontaktu w sprawie indywidualnej wyceny. 

Klaun na I komunii, weselu, chrzcinach, innych imprezach okolicznościowych. 

Wynajem klauna na komunię, wesele, chrzciny, czy inne inprezy jest podobny do ofery na urodziny. Serdecznie zapraszmy do skorzystania z wynajmu klauna Apsik, który na pewno dostarczy na Waszym wydarzeniu sporo pozytywnych wrażeń.