Bańki mydlane XXL

Pokaz baniek mydlanych.

Wspaniała zabawa nie tylko dla najmłodszych. Na imprezie plenerowaej nie powinno zabraknąć zabawy z olbrzymimi bańkami mydlanymi. Pokaz połączony z zabawą zawiera wszystkie potrzebne materiały, czyli bezpieczny płyn do robienia dużych baniek i potrzebny do tego sprzęt. Animator razem z dziećmi robią razem piękne kolorowe mieniące się w słońcu bańki.

Bańki mydlane xxl, czyli pokaz baniek mydlanych. Przy odpowiedniej pogodzie bańki mydlane wykonane przez nas mogą mieć aż 2 metry średnicy i 5 metrów długości! To dopiero jest widok! Wykonujemy olbrzymie kule, lub podłużne tunele, oraz oferujemy zabawę podczas której uczymy dzieci wykonywać wielkie bańki mydlane, co jest dla niech niesamowitym przeżyciem. Bańki mydlane zachwycają wszystkich małych i dużych, dlatego też polecamy bańki mydlane na każdą imprezę, nie tylko dla dzieci, ale również i dla dorosłych.


                                               klaun apsik, bańki mydlane, września     

                                                 bańki mydlane poznań aretventy  

                                              bańki mydlane poznań xxl

Pokazy duży baniek mydlanch są także pięknym widowiskiem na weselu, ślubie lub na przyjęcie urodzinowe dla dzieci, lub nawet dla dorosłych, oraz jest to coraz popularniejszą atrakcją. Oferowani przez nas szczudlarze mogą je puszczać przed kościołem zamiast lub oprócz sypania płatkami róż. Bańki mydlane bardzo dobrze sprawdzają się również podczas składania życzeń. Dzieci mają świetną zabawę, a fotograf pstryka piękne zdjęcia. Bańki mydlane można też puszczać podczas wesela, na przykład w trakcie pierwszego tańca lub na powitanie pary młodej.